ZAPYTANIE OFERTOWE
WYKONANIE NAGRANIA DŹWIĘKOWEGO DO ŁAWKI NIEPODLEGŁOŚCI W KLEMBOWIE, POWIAT WOŁOMIŃSKI.
Przedłużamy termin składania ofert do 4 grudnia 2018 r. do godz. 14.00
Powiat Wołomiński zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie nagrania dźwiękowego do Ławki Niepodległości w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej „Ławka Niepodległości dla samorządów”.
I. Cel zamówienia:
Celem zamówienia jest wykonanie, nagrania dźwiękowego materiału odnoszącego się do lokalnych tradycji oręża polskiego związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości zgodnie z warunkami przedstawionymi w programie MON „Ławka Niepodległości dla samorządów”.
II. Zakres zamówienia:
Czynności wchodzące w skład zamówienia: usunięcie szumów, mastering nagrania.
Format nagranego pliku: WAW; mp3 stereo
Dostawa: na wskazany przez zamawiającego serwer (FTP) oraz osobiście lub drogą pocztową na pendrive lub CD na adres: Powiat Wołomiński ul. Prądzyńskiego 3 05-200 Wołomin.
Wymagane jest by odczyt był nagrany w sposób nienaganny jakościowo, zrozumiały, zgodnie z zasadami wymowy j. polskiego.
Nagranie będzie wykorzystywane na podstawie licencji przekazanej bezterminowo.
Odtwarzane będzie przez każdą osobę, która po wybraniu odpowiedniego przycisku włączy odtwarzacz znajdujący się w Ławce Niepodległości należącej do Powiatu Wołomińskiego.
Tekst nagrania:
„(…) czynem dowiodę ile ojczyźnie wiernym być umiem”. Maksyma ta opisuje życie wybitnego Polaka. Gen. dyw. Franciszka Żymirskiego. Urodzony 5 października 1779 r. w Krakowie, całe swoje życie poświęcił walce o wolność Ojczyzny. Służył między innymi w Legionach Polskich we Włoszech. Brał udział w najważniejszych bitwach tamtego okresu, od insurekcji kościuszkowskiej, aż po powstanie listopadowe.
W 1822 r. wykupił majątek Klembów i w latach 1823-1829 zbudował tu kościół pod wezwaniem św. Klemensa. Zginął 25 lutego 1831 r. w bitwie pod Olszynką Grochowską, w której dowodzona przez niego 2 Dywizja Piechoty bohatersko broniła kluczowych pozycji przed rosyjskimi atakami.
Trzy lata po śmierci generała jego żona wraz z dziećmi ufundowała epitafium w tutejszym kościele, poświęcone pamięci jej męża. Ciało gen. Żymirskiego zostało wówczas przeniesione z Warszawy i złożone w kościele klembowskim w rodzinnej krypcie.
Mieszkańcy Klembowa, chcąc uczcić tą wybitną postać ufundowali w tym miejscu tablicę pamiątkową oraz portret Gen. Franciszka Żymirskiego. Jego imię nosi szkoła oraz główna ulica w Klembowie.
III. Kryteria oceny ofert
- Cena za wykonanie zadania – 100 %
IV. Informacje na temat terminu realizacji zamówienia
Termin wykonania zamówienia: 14 grudnia 2018 r.
V. Informacje na temat przygotowania oferty
Oferta powinna być przygotowana na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego zapytania. Oferty wypełnione na formularzu niezgodnym z Załącznikiem nr 1 zostaną odrzucone.
VI. Termin i sposób składania oferty
Oferty należy składać w terminie do dnia 3 grudnia 2018 r., godz. 12.00, w jednej z wybranych form:
1. w zaklejonej kopercie w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 3, z dopiskiem Nagranie do Ławki Niepodległości.
2. przesyłką listowną na adres Starostwo Powiatowe w Wołominie, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin, z dopiskiem na kopercie Nagranie do Ławki Niepodległości.
3. elektronicznie na adres e-mail: ze@powiat-wolominski.pl z tytułem wiadomości Nagranie do Ławki Niepodległości.
VII. Kontakt z zamawiającym
Osobą upoważnioną do kontaktu jest:
Rafał Grześkiewicz,
Wydział Planowania i Rozwoju,
e-mail: r.grzeskiewicz@powiat-wolominski.pl
tel.: 22 787 43 01 wew. 122
fax. nr 22 776 53 90.